מתופפים לאירועי בר מצווה באולם

מתופפים לאירועי בר מצווה באולם

כאשר מגיע הרגע לחגוג לילד את אירוע בר המצווה, כל משפחה בוחרת לציין את האירוע בדרך המועדפת עליה, כאשר המשותף לכל המשפחות, הוא הרצון ליהנות מחוויה עוצמתית ושמחה, הן עבור ילד בר המצווה, הן עבור האורחים, והן עבור כל המשפחה.

אז לא משנה איך אתם בוחרים לציין את טקס בר המצווה, האם אתם מסתפקים בעלייה לתורה בבית הכנסת, או שאתם מעוניינים לחגוג את האירוע גם במסיבה בגן אירועים או באולם, להקת "ג'מייקה מתופפים" – מתופפים לאירועי בר מצווה, תכניס הרבה קצב ושמחה לאירוע בר המצווה,
ולא משנה כיצד והיכן אתם בוחרים לחגוג אותו.

מתופפים לאירועי בר מצווה ערב

הערב הגדול מגיע, האולם מעוצב, השולחנות כבר ערוכים ומוכנים, והאורחים הראשונים מתחילים להגיע. אז אחרי הנשנושים, הנשיקות ושיחות החולין, מגיע הרגע, שכל כולו שייך לילד בר המצווה, רגע הכניסה שלו לאולם, והכניסה המושלמת, היא התחלה טובה לערב מושלם.
וכאן "ג'מייקה מתופפים" – אטרקציות לבר מצווה, נכנסים לתמונה, המתופפים המקצועיים והמוכשרים, ילוו את ילד בר המצווה הנרגש במהלך הכניסה, וידאגו להעמיד את האורחים על הרגליים, לגרום להם להניח בצד את הכוסות ואת הנשנושים, לעזוב את כל מה שהם עושים, ופשוט להתמסר לקצב של התופים, לרקוד, לשיר, למחוא כפיים – ולערוך לילד בר המצווה כניסה ראויה.
הקצב, השמחה והאנרגיה, שהמתופפים של "ג'מייקה מתופפים" יביאו עימם, יבטיחו שהערב הגדול יתחיל באנרגיה הנכונה, והאורחים יהיו מוכנים, לעלות ולא לעזוב את רחבת הריקודים.

לחגיגת בר מצווה בבית כנסת >
לחגיגת בר מצווה בכותל >

טעימה מהאירועים שלנו...

אז אם גם אתם מתכננים  מסיבת בר מצווה, בבית כנסת, במסיבה בגן אירועים, באולם,
או בכל לוקיישן או קונספט אחר – "ג'מייקה מתופפים"
מהווה את הכתובת שלכם לקצב.
להקת המתופפים, מורכבת ממוזיקאים מקצועיים ומוכשרים, כולם, עם ניסיון רב בתיפוף באירועים.
הניסיון, המקצועיות והכישרון, מבטיחים שהמטרה של מעגל מתופפים – לדאוג שכולם יהיו שמחים ואנרגטיים תושג במאת האחוזים.
אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם "ג'מייקה מתופפים", ולקבל את כל הפרטים.