עלייה לתורה בבית כנסת

עלייה לתורה בבית כנסת

שעות הבוקר המוקדמות, האורחים מתחילים להגיע אט אט לבית הכנסת. הסוכריות כבר מוכנות בעזרת הנשים, וכולם ממתינים לנער, ולתחילת הטקס החשוב והמשמעותי.

ואז זה קורה, הכניסה המרגשת של נער בר מצווה מתחילה, כשהוא מלווה בלהקת המתופפים המקצועית של "ג'מייקה מתופפים". כל האורחים עומדים על הרגליים ומוחאים כפיים, הם נכנסים לקצב, לשמחה ולאווירה העוצמתית, שהיא האווירה המתאימה , לקראת רגעי התפילה.

 

חגיגה מושלמת

טקס עלייה לתורה דורש תכנון קפדני של האירוע. החל מדברים בסיסיים של הכנת בגדים חגיגיים עבור חתן האירוע ובני משפחתו וכולל בחירת בית כנסת, מתופפים ושופרות, בחירת מיקום הסעודה או קייטרינג וכמובן שיעורי קריאה בתורה לילד שעולה למצוות.

להיות חתן האירוע, לקרוא בתורה את פרשת השבוע מול כל הנוכחים: בני משפחה ואורחים זה מעמד מאוד מרגש עבור הילד ובני משפחתו, ואנחנו, ב"ג'מייקה מתופפים" מבינים את זה היטב.

לכן, ב"ג'מייקה מתופפים" מקפידים לבצע תיאום מול החזן, בטרם האירוע, בכדי לדואג שהנגינה תתבצע באזורים המורשים בבית הכנסת ובזמנים המתאימים, כך שההורים והאורחים יכולים להיות רגועים. צוות שלנו מורכב ממוזיקאים מקצועים ומנוסים, שיודעים את המלאכה ודואגים להפיק לכם אירוע בלתי נשכח.

להזמנת מתופפים לחגיגת בר מצווה בבית כנסת

התקשרו כבר היום

054-493-1032

טעימה מהאירועים שלנו...

אז אם גם אתם מעוניינים להכניס קצב לאירוע שלכם, ולאפשר לאורחים ליהנות ממקצבים אפריקאים מיוחדים ושמחים,
שירים אהובים, ומופע מרהיב, סוחף ומרשים –
אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם "ג'מייקה מתופפים", ולקבל את כל הפרטים.